Očima zákazníků

Očima zákazníků

Janča Š.

Petru jsem poprosila,aby mi pomohla s hubnutím,jelikož posledních pár let jsem jen přibírala. Váha nešla dolů, ale stále nahoru.

Jídlo miluji nadevše a proto jsem u žádné diety nevydržela.

Peťula mě naučila jak jíst zdravě, bez žádného omezování a váha šla týden po týdnu neuvěřitelně dolů.

Během půl roku jsem shodila 17 kg a cítila jsem se skvěle.

Časem jsem také sama od sebe přestala kouřit.

Od té doby se stravuji pouze zdravě. Díky VÝŽIVÁKU se mi změnil život.

Lucí S.

Už dlouhou dobu jsem se snažila překopat svůj životní styl, chodila jsem cvičit, sestavovala jsem si sama jídelníčky a snažila jsem se pravidelně jíst.

Nikdy jsem nebyla hubená a vždycky jsem to chtěla změnit. Bohužel, pokaždé moje plány ztroskotaly.

Nehubla jsem, tak jak jsem chtěla, buď jsem jedla všechno, co mi přišlo pod ruku a nebo naopak jsem nejedla vůbec nic.

S pomocí moji nejlepší kamarádky jsem se dozvěděla o VÝŽIVÁKU.

Až s Petrou se dostávám tam kam potřebuji. Úžasně mi sestavila plán nového životního stylu, přeměřila moje hodnoty v těle a podívala se i na míry. Od doby co jsem u ní byla poprvé je to už asi půl roku a z původní váhy 65 kg mám najednou 57 kg. Cítím se mnohem lépe, jak psychicky tak fyzicky.

Od první konzultace jsem do toho spadla tak, že jsem začala  znovu cvičit. Baví mě sledovat výsledky, je neuvěřitelné co s vámi strava dokáže udělat.

Pokud budete mít někdy někdo stejný problém jako já, určitě Petru doporučuji. Je profesionální, ví o čem mluví, ví zkrátka “jak v tom chodit”. Tímto ji chci vyjádřit velké díky za to, ze s její pomocí budu krásná a sebevědomá žena, která konečně bude milovat sama sebe.

No, konec konců, kdo nemiluje sebe, nemůže milovat ani ostatní 🙂

Peťul moc díky! ❤️

Kačka N.
 
 
 
 
Vždycky mě trápila kila navíc. Měla jsem období kdy jsem byla hubená, ale vzápětí jsem vše nabrala zpět a takhle to šlo pořád dokola. 
 
Po vážném úrazu šla kila rychle nahoru a tak jsem vyhledala Petulu. Po sestavení jídelníčku jsem se začala cítit mnohem lépe a kila šla pomalu, ale jistě dolů. Díky VÝŽIVÁKU se se mi změnil život, začala jsem mít ráda samu sebe a víc si věřit. 
 
Zdravou stravu jsem si oblíbila a i když občas hřeším tak se mi daří si udržet svou váhu. Děkuji moc.
Anička B.

Jako každá ženská, tak i já, jsem měla svoje „hubené“ období. Tenkrát to bylo 89 kilogramů. 

Trvalo to jen do té chvíle, než se na těhotenském testu objevily ty dvě magické čárky…. v den kdy se narodila moje dcera jsem vážila 114 kilo. Ano malá velryba. Sice v porodnici zůstalo 15 kilo, ale deset pořád přebývalo. V době kojení jsem jedla akorát rýži a maso na vodě, protože miminku vše vadilo. Po pěti měsících jsem přestala kojit a strhla jsem se jako lavina. Mozek mi říkal, že musím vše dohnat a tak nastaly dny přejídání a následně dny výčitek a držení hladovky.

 A pak to přišlo… červená kontrolka v mojí hlavě, když jsem stála před zrcadlem. A to bylo volání S.O.S mojí kamarádce Petrušce.

Viděla jsem tenkrát výsledky její práce a strašně jsem si přála vypadat jako všechny ty slečny a dámy, kterým pomohla. Tak jsem se objednala a díky její pomoci jsem dnes na váze 86 kilogramů a znovu oblékám věci, které jsem už málem odsoudila k textilnímu kontejneru, ale to hlavní… 

nebolí mě klouby, mohu znovu cvičit, nezadýchávám se do schodů a cítím se skvěle… díky Výživáku!

Barča K.

Vzhledem k vleklým trávicím obtížím a názorům ze všech stran, že musím přibrat, mě dovedly na myšlenku oslovit někoho, kdo se v daném oboru vyzná.

Petrušku jsem kontaktovala prostřednictvím Facebooku a hned její odpověď mě velmi překvapila.

Byla moc milá, bylo vidět, že má snahu mi pomoci a naše spolupráce začala. Oceňuji, kolik času strávila nad mým manuálem – VÝŽIVÁKEM, který je úžasný a je vidět, že se opravdu vyzná.

Vážím si jejích cenných rad, zodpovězených otázek, které mi pomáhají se lépe orientovat a hlavně je pro mě velmi důležité to, že vím, že existuje někdo, kdo mě podporuje v tom, co dělám, a motivuje mě mou cestu za přibráním nevzdat.

Petruško, patří ti velké díky.

Verča G.

Již od dětství jsem bojovala a stále bojuji s nadváhou. Vyzkoušela jsem různé diety, hladovky a vše možné co jsem viděla v reklamě nebo na internetu. Vždy se mi podařilo něco zhubnout, ale Jojo efekt byl poté 3x takový.

Na Petru jsem narazila přes kamarádku prostřednictím Facebooku a hned jsem ji kontaktovala. Hned po první konzultaci jsem byla z Petry nadšená a překvapená ze shrnutí mého dosavadního životního stylu. 


Stravuji se díky VÝŽIVÁKU kvalitněji a cítím se mnohem lépe. Kila jdou dolu krásně a rozhodně nekončím.

Spolupráce je prostě jedním slovem báječná

David A.

 

 

Nikdy jsem nebojoval s nadváhou, ale kvůli sportu jsem potřeboval svoji váhu kontrolovat. Zkoušel jsem různé diety nebo stravu nějak upravit dle sebe, ale nikdy to nebylo ono. 

Až díky Zdravě žít a kvalitnímu jídelníčku – VÝŽIVÁKU jsem se naučil jak správně jíst, připravit si chutná jídla a hlavně se neomezovat.

Peťula P.

Také já potvrzuji velmi pozitivní zkušenost s přístupem Peťuly. Její vstřícnost, optimismus a ochota kdykoli poradit a pomoci jsou úžasné 😊. I když já osobně jsem teprve na začátku své cesty za shozením pár kil, tak věřím, že to společně dokážeme i díky VÝŽIVÁKU.😉